Privātuma politika - Kompozīta pagrabs
  • Русский

Privātuma politika

Pamatinformācija

Personas datu apstrādes mērķis: mājas lapas pielāgošana lietotāja ērtībai, lietotāju pieprasījumu apstrāde.

Pārzinis: SIA “R.L.M”, reģ. nr. LV40003178339

Juridiskā adrese: Rīga, Patversmes 8.

Datu saņēmēji: Pārzinis, pārziņa operators, datu-bāžu administrēšanas pakalpojumu sniedzēji, mākoņdatošanas pakalpojumu sniedzēji, u.tml./u.c..

Datu aizsardzības speciālists: info@kompozitapagrabs.lv

Personas datu apstrāde

Personas datu apstrāde tiek veikta, lai optimizētu mājas lapas darbību un padarītu to ērtāku lietotāja, kā arī, lai realizētu saziņu ar klientu pēc klienta pieprasījuma (mājas lapas kontaktformas aizpildīšana un apstiprināšana).

Personas dati netiek glabāti ilgāk, kā tas nepieciešams, lai izpildītu normatīvo aktu prasības. Iestājoties apstākļiem, kad personas datu apstrāde/glabāšana nav nepieciešama – personas dati tiek dzēsti. Personas dati tiek aizsargāti ar piekļuves sistēmām un speciālām programmatūrām.

Klienta sniegto datu izmantošana saziņai

Klienta dati (tālruņa numurs, epasts) tiek izmantoti, lai sazinātos ar tiem klientiem, kuri ir izteikuši vēlešanos saņemt konsultāciju par produktu. Aizpildot kontaktformu mājas lapā, lietotājs sniedz atļauju izmantot šos datus, lai ar viņu sazinatos. Ja pēc sarunas / epasta sarakstes lietotājs nekļūst par klientu, tad sniegtie dati turpmāk netiek izmantoti un tiek dzēsti.

Personas datu aizsardzība

Personas datu aizsardzība tiek realizēta saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem (regulas, likumi, noteikumi) personas datu apstrādes jomā.

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājas lapas atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties Jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties Jūsu iestātījumus vai uzlabot lietotāja ērtības. Papildu informāciju par sīkdatnēm, kā arī kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājaslapā www.aboutcookies.org.

Kā izslēgt sīkdatnes?

Pēc vēlēšanās varat sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāk lasiet šeit: aboutcookies.org. Jūs varat izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Jūsu datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Jums manuāli būs jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet tīmekļa vietni, un turklāt pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi un funkcijas nedarbosies.